fbpx

VİLLA TİPLERİ


NATURPORT PROJESİ NEDEN DEĞERLİ?

Ege’nin masmavi denizi ve rafine güzellikleriyle özel bir yaşamın kıyısında kurulmuş. Bir doğa limanı… Özenilen ve imrenilen o köy tadındaki yaşamı konforla birleştiren bir konsept proje inşaa ediyoruz.

Ege idi ilham kaynağımız…

Yemyeşil doğası, verimli toprakları, masmavi gökyüzü ve sımsıcak insanlarıyla…

Nasıl bir yerde yaşamak isterdim diye kendime sorduğumda, aldığım cevap olabildiğince doğal ama bir o kadar da modern hayatın imkanlarını kullanabildiğim bir yaşam alanıydı. Ve projemizin ana teması şekillendi…

Birkaç adım ötede…

Size özel tasarlanmış villanızda, teknolojinin tüm imkanlarını kullanırken. Birkaç adım sonra kendinizi çeşitli meyve ve sebzenin yetiştirildiği bahçemizde bulacaksınız. Yine birkaç adım sonra taze yumurta toplayabileceğiniz, doğal süt içebileceğiniz çiftliğimize ulaşabileceksiniz. Bunların hepsi evinizin kapısından sadece birkaç adım ötede.

YERLEŞİM PLANI

Özlenilen ve imrenilen o, köy tadındaki yaşamı konforla birleştiren bir konsept proje inşaa ediyoruz.

Proje detaylarını yukarıdaki haritaya tıklayarak inceleyebilirsiniz.


DOĞA İLE BULUŞUN

Dilerseniz bahçede size ayrılmış özel alanlarda kendi hobilerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Doğala ve doğaya açılan bu limanda, günün telaşından arınıp, dinginliğe ve huzura yanaşacaksınız.

Zamanlar ötesi Ege mimarisini yarım asırlık tecrübemizle birleştirdiğimiz, konforu doğa ile buluşturduğumuz NATUR PORT projemizde, siz de bizlerle olun.

Uzun bir yaşamın sırrı dağa limanında enerjisini doğadan ve verimli topraklarından alarak ürettiğiniz, kendi mahsülleriniz her bir öğünde sağlıklı bir yaşama dönüşüyor.


Dünden bugüne, hep ileriye…

 • GÜVEN

  Dünyada ve ülkemizde yapı üretim sektöründe hızlı bir değişim yaşanmaktadır. İnşaat yapım şekilleri ile birlikte iş yönetim biçimi de hızla farklılaşmaktadır. Yapı ürünleri de tüketicinin talepleri doğrultusunda çok çeşitliliğe ve kişiye özel çözümlere doğru ilerlemektedir.

 • DEĞİŞİM

  Bu hızlı değişim şirket olarak bizleri farklı bir iş yapış şekline doğru yönlendirmiştir. Eski üretim alışkanlıklarımızı kısmen bazı noktalarda da tamamen  bırakmamız gerektiği düşüncesiyle sürekli sistemimizi yenilemekteyiz.

 • KALİTE

  Kalitenin önündeki en önemli engelin zaman baskısı olduğunu tespit eden planlama departmanımız toplam kalite yönetimini (Total Quality Management) yaptığımız tüm inşaat uygulamalarında kullanmaktadır. Böylece zamanında, ekonomik ve kaliteli yapı üretim hedefimizi sürekli yukarılara taşımaktayız.

 • DÖNÜŞÜM

  Sosyal sorumluluklarının da bilinciyle şirketimiz, şehirlerin kentsel dönüşüm projelerine destek vermekte ve bununla ilgili yerel idarelerin de katılımıyla verilen seminerlere, yapılan yenileme çabalarına katkıda bulunmaktadır. İş gören ve  yönetici kadrolarımıza sürekli uygulamaya yönelik  eğitim seminerleri verilmektedir.

İLKTAŞ YAPI/CONSTRUCTION

Adres: Ikicesmelik Mh. Kitas adalioglu Sitesi 11/E

Kusadasi / Turkiye

Tel: +90 538 042 25 62 – +90 532 612 10 86

E-Posta: info@ilktas.com.tr